ROK AKADEMICKI
2019/2020

W roku akademickim 2018/2019 11 diakonów, absolwentów naszego seminarium, przyjęło święcenia kapłańskie.

Rok I

1. Marek Dul
Parafia Głogów Małopolski – Trójcy Przenajświętszej
Diecezja Rzeszowska

2. Andrzej Feret
Parafia Rudna Wielka
Diecezja Rzeszowska

3. Wiktor Kobak
Parafia Tarnowiec
Diecezja Rzeszowska

4. Sebastian Miąsik
Parafia Niechobrz
Diecezja Rzeszowska

5. Krzysztof Musiał
Parafia Gorlice – św. Andrzeja Boboli
Diecezja Rzeszowska

6. Wojciech Ożóg
Parafia Sokołów Małopolski
Diecezja Rzeszowska

7. Mateusz Panasiuk
Parafia Sokołów Małopolski
Diecezja Rzeszowska

8. Przemysław Róg
Parafia Niechobrz
Diecezja Rzeszowska

9. Dawid Rzońca
Parafia Rzeszów – Podwyższenia Krzyża św.
Diecezja Rzeszowska

10. Dominik Sobczyk
Parafia Rzeszów – MB Królowej Polski
Diecezja Rzeszowska

11. Kacper Turek
Parafia Jasło – MB Częstochowskiej
Diecezja Rzeszowska

Rok II

1. Grzegorz Cioch
Parafia Rzeszów – Narodzenia NMP
Diecezja Rzeszowska

2. Łukasz Cyrnek
Parafia Łąka
Diecezja Rzeszowska

3. Mateusz Czarnota
Parafia Rzeszów – bł. ks. Władysława Findysza
Diecezja Rzeszowska

4. Karol Czyż
Parafia Rzeszów – MB Różańcowej
Diecezja Rzeszowska

5. Adam Guzik
Parafia Gorlice – św. Andrzeja Boboli
Diecezja Rzeszowska

6. Karol Jaworski
Parafia Chmielnik
Diecezja Rzeszowska

7. Mateusz Michalec
Parafia Lublica
Diecezja Rzeszowska

8. Dawid Piróg
Parafia Pagorzyna
Diecezja Rzeszowska

9. Janusz Szczęch
Parafia Rzeszów – Podwyższenia Krzyża św.
Diecezja Rzeszowska

Rok III

1. Mikołaj Czurczak
Parafia Niebylec
Diecezja Rzeszowska

2. Sebastian Drzał
Parafia Łukawiec Miłosierdzia Bożego
Diecezja Rzeszowska

3. Damian Knapik
Parafia Pagorzyna
Diecezja Rzeszowska

4. Kamil Kostrzewa
Parafia Wielopole Skrzyńskie
Diecezja Rzeszowska

5. Michał Mycek
Parafia Sędziszów Młp. – Narodzenia NMP
Diecezja Rzeszowska

6. Jakub Ochoński
Parafia Rzeszów – św. Michała Archanioła
Diecezja Rzeszowska

7. Piotr Rakowski
Parafia Rzeszów – Matki Bożej Królowej Polski
Diecezja Rzeszowska

Rok IV

1. Sebastian Bełz
Parafia Nienadówka
Diecezja Rzeszowska

2. Jakub Drupka
Parafia Wólka Podleśna
Diecezja Rzeszowska

3. Krzysztof Lampart
Parafia Rudna Wielka
Diecezja Rzeszowska

4. Mateusz Łachmanek
Parafia Lipinki
Diecezja Rzeszowska

5. Karol Migut
Parafia Jasionka
Diecezja Rzeszowska

6. Marcin Murawski
Parafia Rzeszów – NSPJ (Katedra)
Diecezja Rzeszowska

7. Adrian Pazdan
Parafia Zagorzyce
Diecezja Rzeszowska

8. Tomasz Sienicki
Parafia Bieździedza
Diecezja Rzeszowska

9. Dominik Świeboda
Parafia Palikówka
Diecezja Rzeszowska

10. Piotr Wąsacz
Parafia Rzeszów – bł. Władysława Findysza
Diecezja Rzeszowska

11. Mateusz Wojtuń
Parafia Święcany
Diecezja Rzeszowska

12. Maciej Zawiślak
Parafia Rzeszów – św. Józefa (Staromieście)
Diecezja Rzeszowska

13. Wiktor Zoła
Parafia Cieklin
Diecezja Rzeszowska

Rok V

1. Michał Cyrnek
Parafia Ropica Polska
Diecezja Rzeszowska

2. Marek Drupka
Parafia Wólka Podleśna
Diecezja Rzeszowska

3. Dominik Gunia
Parafia Olchowa
Diecezja Rzeszowska

4. Jakub Przybyła
Parafia Babica
Diecezja Rzeszowska

5. Jerzy Przybyło
Parafia Budy Głogowskie
Diecezja Rzeszowska

6. Mateusz Wielgosz
Parafia Jasło – Dobrego Pasterza
Diecezja Rzeszowska

7. Łukasz Ziemniak
Parafia Niechobrz
Diecezja Rzeszowska

Rok VI

1. Jakub Dzierżak
Parafia Chmielnik
Diecezja Rzeszowska

2. Robert Firek
Parafia Rożnowice
Diecezja Rzeszowska

3. Kamil Gierus
Parafia Dobrzechów
Diecezja Rzeszowska

4. Szymon Kłak
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lecce
Diecezja Przemyska

5. Adam Piotrowicz
Parafia Libusza
Diecezja Rzeszowska

Alumni na urlopie

1. Rafał Szpunar
Parafia Jasionka
Diecezja Rzeszowska
Urlop po II semestrze roku IV